В зв'язку з цим динамівці знову вирішили вийти на трансферний ринок, пише championat.com.
Селекціонери "Динамо" зацікавилися нападником "Чорноморця" Олексієм Атоновим, який добре проявив себе в останніх матчах "моряків".
Не виключено, що незабаром гравець отримає пропозицію про перехід в "Динамо".
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі затверджено ...
Наступна новина: Українці прагнуть мати ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим