загрузка...
 Євро-2012 зробило Україну однією з 12 найпопулярніших туристичних країн світу - Крістіан Лессер

Євро-2012 зробило Україну однією з 12 найпопулярніших туристичних країн світу - Крістіан Лессер

13.08.13 14:35 0 543
Євро-2012 допомогло Україні зацікавити туристів зі всього світу та увійти до переліку 12 найпопулярніших країн, складеного Світовою туристичною організацією. Таку думку в ексклюзивному коментарі БТБ висловив Крістіан Лессер, професор університету Санкт-Ґаллена (Швейцарія).

Лессер прокоментував концепцію Державної програми розвитку туризму та курортів, яку нещодавно ухвалив Кабмін.

«Сподіваюся, що ця програма зможе розвивати місця, які мають потенціал. Краще витратити гроші на кілька перспективних туристичних центрів, ніж на багато неперспективних», - зазначив він.

За словами професора, сильними сторонами України є її культурна та історична спадщина, а також вихід до моря.

«Загалом скажу, що Україна займає досить хорошу позицію у світовому туризмі. У вас є з одного боку міста, такі як Київ. З іншого - у вас є Крим. В України є різні типи туризму. Тож, розвивати інфраструктуру у такій країні раціонально», - вважає Лессер.

Серед інших чинників успіху туристичної індустрії Лессер назвав маркетинг перспективних курортів та стабільність регуляторної бази, на яку звертають увагу інвестори.

1 серпня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові п'яний водій ...
Наступна новина: Львівщина: як перейти на ...

КОМЕНТАРІ