загрузка...
 Яку няню вибирати?

Яку няню вибирати?

13.08.13 20:19 0 1936
Дуже добре, коли мама проводить багато часу зі своєю дитиною, однак, це не завжди можливо і доводиться вибирати няню. В даний час виділяють різні види нянь, залежно від того, буде вона постійно перебувати з вашою дитиною або приходити періодично.

Няня вихідного дня необхідна для того, щоб мама дитини могла відволіктися від повсякденних турбот, зняти втому і провести час з максимальною користю для себе (відвідати косметолога, перукаря, зустрітися з подругами). Загалом, за вихідні, які дитина проведе з нянею, мама може зробити масу корисних і необхідних речей і вирішити накопичені проблеми. Няні вихідного дня дуже затребувані у молодих, які ведуть активний спосіб життя, сімей. Поки няня посидить з вашою дитиною, ви зможете провести романтичну вечерю зі своїм чоловіком, сходити в театр, в гості. В обов'язки няні вихідного дня входить: годування малюка, прогулянки на вулиці, підготовка до сну, догляд за дитиною та забезпечення його дозвілля.
Няня на вечір - це няня, в обов'язки якої входить нагляд і догляд за дитиною у вечірній час, в другій половині дня. Чому така няня потрібна? Відповідь проста - у першій половині дня діти зазвичай відвідують дитячий садок або школу, і тому догляд в цей час за ними не потрібен. Найчастіше послуги вечірньої няні потрібні на кілька годин на день. Зазвичай така няня отримує місячний оклад і її зайнятість становить від 3 до 5 годин на день. Няню на вечір не так просто підібрати. Це пояснюється тим, що отримують ці няні не дуже багато і можуть суміщати цю роботу з іншого. Тому, щоб няня не шукала додаткову роботу, вам доведеться платити їй більше. В обов'язки няні на вечір входить: забрати дитину із занять, його годування (а за домовленістю і приготування їжі), догляд за дитиною, організація дозвілля, підготовка до сну. Якщо дитина відвідує гуртки, секції, няня його супроводжує. Також, якщо дитина школяр, няня зобов'язана перевірити його домашнє завдання. Залежно від того, які обов'язки будуть покладені на няню, і визначать вибір її вікової категорії.

Приходить няня - це жінка, яка працює кілька днів на тиждень (від 3 до 5) по кілька годин на день (приблизно 7-12 годин). У цієї няні часто 1-2 вихідних. Приходить няня в залежності від віку дитини і від обов'язків, які на неї покладають, повинна мати або медичне, або педагогічну освіту. Приходить няня має такі обов'язки: годування і приготування їжі дитині, дотримання його розпорядку дня, прогулянки на свіжому повітрі, догляд за дитиною, організація його насухо, при необхідності супровід у гуртки та секції, в поліклініку, на свята, розвиток малюка, читання йому книг і прибирання його дитячої кімнати.
Няня погодинна має такі ж обов'язки, як і няня приходить. Однак, на відміну від неї, оплату няня почасова отримує за відпрацьовані години, а не місячний оклад. Няня погодинна може бути і вечірньої, і що приходить в певні години або тільки на час від'їзду. Графік роботи такої няні встановлюється в індивідуальному порядку.
Вихователь няня повинна виконувати такі обов'язки: комплексний догляд за дитиною, його розвиток, тобто розвиток мови, творчих здібностей, дрібної моторики, навчання письма та читання, знайомство з навколишнім світом. Вихователь няня повинна володіти різними класичними та сучасними методиками розвитку дитини.
Няні доглядальниці підбираються хворим дітям, за якими потрібен спеціальний догляд. Тут поєднується і робота няні, і професійної медсестри. У цьому випадку обов'язково наявність медосвіти. Доглядальниці няні мають наступне коло обов'язків - прогулянки, годування, догляд за хворою дитиною, приготування їжі, гігієнічні процедури, постійне стеження за самопочуттям підопічного.
Няня гувернантка запрошується для дитини старше року. В обов'язки цієї няні входить заняття музикою, малюванням, ліпленням, розвитком мислення і пам'яті, спортом з вашою дитиною. Няня гувернантка зможе навчити іноземної мови й підготувати до школи дитини. Якщо у дитини вже шкільний вік, то така няня повинна перевіряти шкільні завдання і допомагати розбиратися з незрозумілими моментами. Що стосується дозвілля, няня гувернантка організовує відвідування музеїв, театрів. Ця няня повинна обов'язково мати педагогічну освіту. Послуги кваліфікованих нянь гувернанток недешеві.
Няня домробітниця суміщає обов'язки няні і домробітниці. У коло обов'язків няні домробітниці входить: догляд за дитиною, супровід його до лікаря, на різні заходи, у гуртки, секції, прогулянки на свіжому повітрі, розвиваючі заняття, зустрічі. Це її головні функції. Крім цього, в її обов'язки входить робота по дому - прання, прасування, приготування їжі, прибирання і інша робота за домовленістю. Домашніми справами няня займається в тому час, коли дитина спить або знаходиться в дитячому садку чи школі. У такої няні має бути педагогічну освіту.
Нічна няня в основному працює в нічний час, найчастіше після 20.00. Час закінчення її роботи - ранок. На цю роботу досить часто запрошують жінок від 35 до 60 років, так як в нічний час дитині не потрібні прогулянки і розвиваючі ігри. Нічна няня має погодинну оплату своєї праці, що стосується вихідних - за домовленістю. Якщо нічна няня доглядає нема за новонародженим дитиною, то наявність спеціальної освіти не обов'язково. В обов'язки нічний няні входить: вечірні та ранкові гігієнічні процедури, підготовка до сну, заколисування, читання на ніч, догляд за дитиною в цей час доби.
Няня супроводжуюча потрібна в тих випадках, коли дитину необхідно відводити і забирати з садка або зі школи, з різних гуртків і секцій, або просто з користю проводити час до приходу батьків. Також няня супроводжуюча може допомагати з виконанням домашнього завдання. Це залежить від домовленості з батьками.
Згідно з тим, які вимоги ви збираєтеся пред'являти до няні і які збираєтеся покласти на неї обов'язки, і залежатиме вид няні. Але найголовніше, щоб няня добре ставилася до дитини і подобалася йому.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 48)
Попередня новина: Олександр Терещук: ...
Наступна новина: Єгипетська влада досі не ...

КОМЕНТАРІ