загрузка...
 На Хмельниччині підприємства та організації громадських організацій інвалідів отримають державну допомогу

На Хмельниччині підприємства та організації громадських організацій інвалідів отримають державну допомогу

14.08.13 08:09 0 641
17 липня 2013 р. Кабінет Міністрів прийняв постанову №518 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою врегульовано порядок надання пільг з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.

Повноваження Комісії щодо визначення доцільності надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів (у вигляді пільг з оподаткування, поворотної та безповоротної фінансової допомоги, позик, дотацій тощо) покладено на Мінсоцполітики, а також обласні, Київську та Севастопольську міські держадміністрації, Міністерство соціальної політики Автономної Республіки Крим.

Ці повноваження стосуються надання дозволів (на квартал, півріччя, три квартали, рік) на право користування пільгами з оподаткування (ПДВ, податок на прибуток, плата за землю); фінансової допомоги на безповоротній та поворотній основі (за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів); цільової позики та дотацій (за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів).

Варто зазначити, що регіональні органи приймають рішення стосовно пільг для підприємств громадських організацій інвалідів, які отримали за попередній податковий рік валовий дохід в обсязі, меншому за 8400 мінімальних заробітних плат (понад 9,6 млн. гривень). Щодо підприємств з валовим доходом більше цього розміру рішення приймає Мінсоцполітики України. Рішення про надання таких дозволів приймається відповідними органами протягом 30 робочих днів з дня надходження документів.

Для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування громадські організації інвалідів звертаються до відповідного органу із заявою та необхідними документами.

Також Постановою чітко визначені критерії, яким має відповідати підприємство, щоб отримати дозвіл на пільги. Зокрема, кількість інвалідів має становити не менше ніж 50% від середньооблікової кількості штатних працівників підприємства, фонд оплати праці інвалідів має складати не менше ніж 25% загальної суми витрат на оплату праці.

Дозвіл надається на строк менше року тільки за заявою засновника підприємства та виявлення на підприємстві заборгованості із виплати зарплати.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ