загрузка...
 «Спрощенці» Хмельниччини цьогоріч сплатили до бюджету на 15 мільйонів гривень більше від очікуваного

«Спрощенці» Хмельниччини цьогоріч сплатили до бюджету на 15 мільйонів гривень більше від очікуваного

14.08.13 08:20 0 626
Протягом семи місяців поточного року платники єдиного податку області сплатили у місцевий бюджет загалом 92,8 мільйона гривень, перевищивши таким чином плановий показник надходжень на 20 відсотків.

При цьому рівень надходжень минулого року перевищений на 38 з половиною відсотків, або в абсолютних цифрах – на 26,7 мільйона гривень.

Більшу частину надходжень забезпечили фізичні особи – підприємці, яких наразі в області нараховується понад 38 тисяч. Вони сплатили до обласної казни більше 72,2 мільйона гривень податку, решту надходжень забезпечили юридичні особи на спрощеній системі оподаткування.

Начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич вважає такий результат закономірним, адже Хмельниччина вважається колискою малого бізнесу і саме підприємництво краю активно долучилося до написання законодавства про спрощену систему оподаткування.

«Такий позитив у сплаті єдиного податку є свідченням життєздатності й досконалості законодавчої норми, яка стосується цього податку. До того ж цьому безумовно сприяє політика стимулювання розвитку підприємництва в області, яку проводить обласна влада у співпраці з територіальними органами Міндоходів», – переконаний Володимир Михалчич.

Принагідно звертаємо увагу платників єдиного податку на необхідність проведення своєчасних розрахунків із бюджетом. Адже за несплату авансових внесків єдиного податку протягом двох послідовних кварталів свідоцтво платника податку може бути анульовано за відповідним рішенням органу Міндоходів.

Відповідно до статті 295 Податкового кодексу України платники єдиного податку І і ІІ груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Водночас, платники єдиного податку І і ІІ груп можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Тож останній день сплати авансового внеску за серпень 2013 року - 20 серпня 2013 року.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ