загрузка...
 У День міста Тернопіль відвідає 15 іноземних делегацій

У День міста Тернопіль відвідає 15 іноземних делегацій

14.08.13 08:05 0 531
На святкування Дня міста 27-28 серпня міська рада запросила ряд іноземних делегацій - з Польщі, Грузії, Болгарії, Греції, Іспанії, Німеччини, Туреччини та Придністровської молдовської республіки. Зокрема гостями Тернополя у святкові дні стануть офіційні особи з таких міст: Хожув, Тарнув, Ельблонг, Новотомишльський повіт, Радом, Перемишль, Жешув (Польща), Батумі (Грузія), Шумен, Слівен (Болгарія), Касторія (Греція), Тирасполь (ПМР), Мурсія (Іспанія), Ізерлон (Німеччина), Ялова (Туреччина).

«Традиційно за кожною з делегацій будуть закріплені супроводжуючі особи від міськради. Їхнє завдання – належно прийняти гостей та показати усі цікавинки міста. Крім того, в Українському домі «Перемога» відбудеться зустріч міського голови та членів виконавчого комітету міської ради з офіційними делегаціями та підписання угод між містами-партнерами», - пояснив начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека.

За його словами, співпраця з іноземними містами відкриває для Тернополя перспективи розвитку у різних галузях. З цією метою міськрада затвердила «Програму міжнародного співробітництва за 2012-2015 роки».

Детальніше про напрямки співпраці з містами-побратимами та партнерами Тернополя можна дізнатися на сайті міськради за посиланням http://www.rada.te.ua/mista-partneri-ta-po/

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельниччина: на ...
Наступна новина: Олександр Башкаленко ...

КОМЕНТАРІ