В Тернополі відбудеться форум Свiтoвого кoнґресу украiнських мoлoдiжних організацій.

В Тернополі відбудеться форум Свiтoвого кoнґресу украiнських мoлoдiжних організацій.

14.08.13 08:26 0 657
Під час зустрічі в обласній державній адміністрації було обговорено хід підготовки до проведення у Тернополі форуму Свiтoвoгo Кoнґресу Украiнських Мoлoдiжних організацій.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч зустрівся з головою Свiтoвoгo кoнґресу украiнських мoлoдiжних організацій Мирославом Гочаком. В ході зустрічі Петро Гоч наголосив на важливості проведення такого заходу, який на його думку, сприятиме активізації співпраці з закордонними українцями та громадськими організаціями, які об’єднують українську молодь діаспори. Заступник голови ОДА підкреслив, що обласна державна адміністрація сприятиме в організації даного заходу надавши відповідну підтримку.

За кордонами України проживає 20 мільйонів українців. Це досить багато. Але в Україні немає конкретного органу, який би співпрацював з діаспорою. Скажімо, у Вірменії чи Ізраїлі є спеціальні міністерства. Думаю, цю ситуацію потрібно виправляти, оскільки саме представники діаспори є найбільшими лобістами України в інших державах та міжнародних організаціях», – вважає голова Світового конгресу українських молодіжних організацій.

За словами Мирослава Гочака, одним з етапів форуму буде проведення молодіжного табору. Це триватиме десь тиждень. Очікуємо 200-300 учасників. Другий етап – безпосередньо сам форум. Очікуємо близько 100 делегатів більш, ніж з 40 країн. Його учасники матимуть зустрічі з письменниками, політиками, експертами. Також вони матимуть тренінги з лідерства, PR тощо. Цю частину форуму плануємо провести безпосередньо в Тернополі – очікуємо близько сотні делегатів, не тільки представників молодіжних організацій, але й лідерів із тих країн де молодіжні організації тільки створюються. Закінчимо форум «діаспора-фестом». Плануємо привести 5-6 гуртів з Канади, США, Великобританії, Польщі, Єстонії. Хочемо показати що в діаспорі є гурти, які виконують сучасну музику, а не тільки традиційні твори», – додав Мирослав Гочак.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ