ФІФА просить в Росії пояснень щодо закону про пропаганду гомосексуалізму

ФІФА просить в Росії пояснень щодо закону про пропаганду гомосексуалізму

14.08.13 06:28 0 714
Міжнародна федерація футболу (FIFA) попросила в Росії, яка у 2018 році буде приймати Чемпіонат світу з цього виду спорту, пояснень з приводу так званого «закону про пропаганду гомосексуалізму». У ФІФА зазначили, що статут асоціації передбачає «нульову терпимість проти дискримінації, серед іншого, за ознакою сексуальної орієнтації». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Раніше Міжнародний олімпійський комітет також заявив, що хоче отримати від Росії додаткові пояснення з цього приводу напередодні зимових Олімпійських ігор, що мають відбутися наступного року в російському місті Сочі. Російські урядовці заявляли, що під час Олімпійських ігор права спортсменів-гомосексуалів порушуватися не будуть, незважаючи на закон.

У Росії набув чинності закон, неофіційно відомий як «закон про пропаганду гомосексуалізму». Він, зокрема, вніс зміни в закон про захист дітей від інформації, яка завдає шкоди їхньому здоров’ю і розвиткові, заборонивши поширення серед дітей також інформації, яка «пропагандує нетрадиційні сексуальні відносини». Зміни внесені і до Кодексу про адміністративні правопорушення Росії: в нього внесли статтю про «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх», за порушення якої передбачені значні штрафи, а для іноземців також видворення з Росії.

Правозахисники критикують цей суперечливий закон, зокрема, й за те, що він фактично забороняє проведення гей-парадів та інших публічних акцій ЛГБТІ-спільноти, які теоретично можуть побачити діти.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кандидати в мери Москви ...
Наступна новина: «Волинькард» дбає про ...

КОМЕНТАРІ