Львів’янка Василина Кириченко – бронзова призерка світу з дзюдо серед дівчат віком до 18 років

14.08.13 15:43 0 1182
11 серпня в м. Маямі (США) завершився чемпіонат світу з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 18 років.
У змаганнях взяли участь 530 спортсменів (314 юнаків та 216 дівчат) 1996-98 рр.н з 77 країн світу 5-ти континентів.
Українська збірна, у складі 15 дзюдоїстів (10 хлопців і 5 дівчат), гідно представила країну на турнірі і завоювала одну срібну медаль, одну бронзову медаль, два 5-х місця і одне сьоме. У загальнокомандному заліку (юнаки та дівчата) збірна команда України на 12 місці.
У ваговій категорії +70 кг національні кольори захищала представниця Львівщини, вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 м. Львова Василина Кириченко (тренер Андрій Надопта), яка у підсумку виборола нагороду бронзового ґатунку, здолавши на своєму шляху опір представниць національних збірних Росії, Єгипту та Грузії, поступившись лише у виході з підгрупи представниці Канади.

Вітаємо Василину Кириченко та її тренера!