загрузка...
 Рекордні врожаї в Україні добре позначаться на світових цінах на збіжжя - експерт ОЕСР

Рекордні врожаї в Україні добре позначаться на світових цінах на збіжжя - експерт ОЕСР

14.08.13 21:46 0 721
Рекордні врожаї в Україні позитивно вплинуть на світові ціни та зростання міжнародних запасів збіжжя. Таку думку висловив в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ директор департаменту торгівлі та аграрного бізнесу Організації економічного співробітництва та розвитку Кеннет Еш.

«Те, що кілька країн, таких як Україна, цього року збирають рекордні врожаї, позначиться і на глобальних ринках. Ми очікуємо зниження цін на зерно, продукти харчування і корми, і ми також сподіваємося, що світові запаси почнуть зростати. А це, у свою чергу, допоможе стабілізувати ціни», – зазначив представник ОЕСР.

Він також вважає одним із чинників, що вплинули на зростання врожаїв, покращення навичок управління компаніями.

На його думку, додатковий позитив аграріям принесуть нові експортні правила, які суттєво спрощують оформлення зернових вантажів.

«Коли уряди роблять правила, що регулюють доставку на транспортування товарів через державний кордон, більш передбачуваними, послідовними та прозорими, це дозволяє знизити вартість зерна. Тож це дуже гарна ідея», - наголосив Кеннет Еш.

Як повідомлялося, в Україні цього року очікується рекордний урожай зернових - понад 57 млн тонн.

За прогнозами міжнародних експертів, Україна в 2013/2014 маркетинговому році може посісти друге місце в світі за експортом зерна.

У Мінагропроді прогнозують, що цього маркетингового року Україна продасть за кордон рекордні 28-30 млн тонн зернових.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ