У Львівській області пройде Міжнародний українознавчий табір

У Львівській області пройде Міжнародний українознавчий табір

15.08.13 13:28 0 533
До Дня незалежності України з метою національно-патріотичного виховання та підтримки учнів українських шкіл у діаспорі 15-19 серпня на базі Нагуєвицької школи-інтернату Дрогобицького району працюватиме літня академія – Міжнародний українознавчий табір.

Про це повідомила 12 серпня під час наради Світлана Книшик – заступник директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації.

Участь у роботі табору візьмуть учнівські делегації з Румунії, Росії (Башкортостану), Латвії, Сербії, Білорусі, м. Горлівки (Донецька область). Також відбудеться табір для лідерів учнівського самоврядування області.

20-25 серпня відбудеться друга частина роботи Міжнародного українознавчого табору на базі Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 1. Для його учасників організовуватимуться заходи, присвячені історії українського державотворення і зміцнення держави, свято прапора «Український прапор – символ незалежності держави»; діти візьмуть участь в урочистостях до Дня Незалежності.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопільська область: ...

КОМЕНТАРІ