Чернігівська область: безпека під час полювання

Чернігівська область: безпека під час полювання

15.08.13 13:18 0 508
На Чернігівщині, як і в більшості областей України розпочався сезон полювання. В цей період лона природи відвідує велика кількість мисливців. Проте, трапляються непоодинокі випадки, коли останні необережно поводяться з вогнем або зі зброєю і тим самим створюють небезпеку для себе й оточуючих.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС у Чернігівській області нагадує про необхідність дотримання заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, що розведене багаття, кинутий непогашений недопалок чи сірник можуть призвести до пожежі з непередюачуваними наслідками. Перш за все, це стосується лісів, сільгоспугідь і торфовищ. Аналізуючи статистичні дані останніх років, слід зазначити, що на території області від лісових і торф’яних пожежнай більш страждають Чернігівський, Козелецький, Ріпкінський, Семенівський та Новгород-Сіверський райони.

Крім того, під час полювання, є ризик отримання травм і опіків самими мисливцями внаслідок необережного поводження зі зброєю та боєприпасами, особливо після вживаня спиртних напоїв. Адже саме в стані сп’яніння у людини знижується відчуття небезпеки й вона не може адекватно оцінити та контролювати свої дії.

Щоб не спричинити пожежі або уникнути нещасного випадку, будьте уважним та пильними під час полювання, обережно поводьтеся з вогнем та зі зброєю, не зловживайте спиртним. У разі виникнення пожежі, негайно приступіть до її гасіння та зателефонуйте у службу "101".

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцький міський голова ...
Наступна новина: Чемпіонат світу. Авраменко ...

КОМЕНТАРІ