Нововолинські міліціонери підвели підсумки конкурсу малюнку "Міліція очима дітей"

Нововолинські міліціонери підвели підсумки конкурсу малюнку "Міліція очима дітей"

15.08.13 14:17 0 598
Працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області, спільно із працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і відділу з питань сімї, молоді, фізичної культури та спорту Нововолинського міськвиконкому, було відвідано дитячий табір відпочинку «Прикордонник».

Серед відпочиваючих дітей, було проведено конкурс малюнку на тему «Міліція очима дітей». В конкурсі взяли участь вісімнадцять дітей різного віку. Крім цього, працівниками соціальних служб та сектору кримінальної міліції у справах дітей, було доведено до відпочиваючих та працівників табору, про те, що в Україні та у м.Нововолинську проходить акція «Відповідальність починається із мене». Директор відділу з питань сімї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Супрон розповіла дітям про акцію, закликала вести здоровий спосіб життя, без алкоголю, тютюну та наркотиків, займатись спортом та фізичною культурою.

Начальник СКМСД Нововолинського МВ УМВС капітан міліції Володимир Морис спільно із директором ЦСССДМ Ольгою Лакиш прочитали дітям лекції «Про шкідливий вплив алкоголю та тютюнопаління на організм дитини, що формується» та «Про недопустимість вчинення ними правопорушень».

Переможців конкурсу малюнку «Міліція очима дітей» визначено на засіданні журі у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради.

За результатами конкурсу перше місце виборола Вікторія Клімук, друге місце Марія Уманець, а третє – наймолодша учасниця конкурсу Катерина Мельник.

Переможців конкурсу нагороджено грамотами та м’якими іграшками бобер Бодя міліціонер. Всі без виключення учасники конкурсу отримали солодкі призи.

За матеріалами ВКСМД Новолинського

МВ УМВС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: увага розшук!
Наступна новина: 19-річні казахстанці ...

КОМЕНТАРІ