У Тернополі завершують роботи над квітковим сонячним годинником

У Тернополі завершують роботи над квітковим сонячним годинником

15.08.13 09:01 0 497
Квітковий сонячний годинник у парку Національного відродження офіційно презентують напередодні Дня міста – 27 серпня.

«Основні будівельні роботи буде завершено до кінця тижня, а з понеділка працюватиме дизайнер, - зауважив Сергій Надал, міський голова Тернополя. - До 27 числа годинник має бути готовий».

Сам квітковий годинник обійшовся місту у 40 тисяч гривень, а ось облаштування території біля годинника, пішохідних доріжок та благоустрій займе більшу суму.

«Загалом на весь проект буде затрачено 200 тисяч гривень, - зазначив Сергій Надал. – Ми плануємо також провести благоустрій території навколо годинника – буде облаштовано нові тротуарні доріжки, збоку посадять зелені насадження, зроблять невелику площадку, щоб всі охочі мали змогу сфотографуватися біля годинника».

Годинник обслуговуватиме КП «Об’єднання парків, культури та відпочинку міста Тернополя».

Розробив дизайн території навколо квіткового годинника – Черкас Володимир – архітектор з Підволочиська.«Я подав свій проект на розгляд, він підійшов і його дали в розробку, - зізнається архітектор. – Біля годинника буде нове замощення, сучасні тротуарні доріжки та посадимо зелені насадження. Кут нахилу годинника буде до 7 градусів, щоб він добре проглядався».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Віталій ...
Наступна новина: У Тернополі знову ...

КОМЕНТАРІ