Міністр Клименко капітулював. Газета «Експрес» запрацювала повноцінно

Міністр Клименко капітулював. Газета «Експрес» запрацювала повноцінно

15.08.13 11:58 0 634
Усі підприємства, які забезпечують підготовку та випуск у світ газети «Експрес» сьогодні зранку відновили повноцінну роботу. Це підтвердили їх керівники. Міністерство доходів зняло обмеження на своєму центральному сайті, які були встановлені цього понеділка – без будь-яких підстав та пояснень.

Повторне блокування діяльності газети, що трапилось вже вдруге за останні три місяці, призвело до того, що учора опівдні журналісти «Експресу» розпочали акцію громадянського протесту. У її рамках вони оголосили міністру Клименку 48-годинний ультиматум, вимагаючи упродовж цього часу зняти будь-які незаконні обмеження у діяльності газети.

Головний редактор газети «Експрес» Ігор Починок висловив подяку усім, хто підтримував газету у цій непростій ситуації. У той же час він заявив, що, незважаючи на припинення тиску на видання, газета домагатиметься правової оцінки дій посадових осіб Міністерства доходів. «Ми припускаємо, що проти газети з метою політичного тиску був застосований інструмент, який зазвичай використовують супроти підприємців як елемент оригінальної корупційної схеми: підприємцям навмисне створюють проблеми, щоб за хабар їх усунути. За ці дні ми отримали десятки повідомлень, які підтверджують цю думку. Це спонукає нас більш ретельно вивчити цю проблему і довести справу до конкретного результату», -- сказав керівник газети, яка свого часу вивела на чисту воду Доктора Пі.


Експрес онлайн
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ