ПриватБанк знизив тарифи на платежі з пластикових карт

ПриватБанк знизив тарифи на платежі з пластикових карт

15.08.13 12:04 0 515
ПриватБанк спростив тарифи на безготівкові платежі з пластикових карт. Як повідомили в банку, найпопулярніші платежі - перекази між картками "Універсальна", а також платежі на картки "Універсальна" з карт для виплат (зарплатні, пенсійні, соціальні та ін) тепер проводяться безкоштовно.

Значно знижена і вартість переказів на картки інших, у тому числі зарубіжних банків.

"Ми прийняли рішення радикально спростити наші тарифи. На це у нас пішло майже півроку, і ось, нарешті, сьогодні ми оголошуємо про запуск нових, більш простих і логічних тарифів, - говорить голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Тарифи майже скрізь стали вигідніше для клієнтів ".

При проведенні безготівкових платежів з використанням особистих коштів на картах" Універсальна ", тарифи будуть такими ж, як і при одержанні готівки у банкоматах - 1%, а платежі на будь-які рахунки ПриватБанку за Україну коштуватимуть всього 0,5%. Нові тарифи на платежі з карт діють для всіх операцій, які проводяться власниками карт банку через Інтернет-банк Приват24, мережа терміналів самообслуговування та банкоматів ПриватБанку.

Більш докладно про вигідні умови безготівкових платежів можна дізнатися на спеціально створеній веб-сторінці.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Зміни в податковому ...
Наступна новина: СДПІ з ОВП у м.Львові МГУ ...

КОМЕНТАРІ