Дослідження вартості квартир в Україні, а також порівняння цін та середньої зарплати по регіонах

Дослідження вартості квартир в Україні, а також порівняння цін та середньої зарплати по регіонах

15.08.13 12:19 0 997
Якщо не витрачати ні копійки з зарплати, то середньостатистичний українець може за вісім років накопичити на однокімнатну квартиру. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши вартість квартир по регіонах України і порівнявши їх із середньою зарплатою.

У найбільш виграшному положенні в плані доступності квартир виявилися жителі Луганської та Кіровоградської областей. Тут відкладати зарплату доведеться менше п'яти років. А от мешканцям Одеської та Київської областей пощастило найменше - збирати на квартиру треба буде більше десяти років.

Але високі ціни на нерухомість в Київській області спостерігаються тільки в периферії столиці. Тут за великого числа новобудов середня ціна виявилася істотно вище, ніж в інших регіонах. Якщо шукати житло у віддалених від Києва районах або розглядати квартири в старих будинках, то ціни там будуть істотно нижче середньостатистичних.

При цьому в самій столиці, враховуючи високі середні зарплати (більше 5 000 грн.) І велике число пропозицій квартир в будинках ще радянської побудови, відкладати гроші доведеться 5,5 років.

Якщо врахувати, що в середньому українець може відкласти з зарплати близько 10% грошей, то термін накопичення фінансів для покупки середньостатистичної однокімнатної квартири розтягнеться на десятки років.

Більш детально про вартість квартир по регіонах зморив в інфографіці.

Зараз у базі сайту Slando зберігається понад 4,4 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них свише1, 3 млн пропозицій припадає на розділ «Нерухомість».

Uzinform
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: МОЗ Єгипту: внаслідок ...

КОМЕНТАРІ