Або в Митний союз, або «Мы вам покажем кузькину мать!»

Або в Митний союз, або «Мы вам покажем кузькину мать!»

15.08.13 18:13 0 613
Київська міська організація всеукраїнського комітету «НАСТУП» в п’ятницю, 16 серпня 2013 року з 13.00 пікетуватиме посольство Російської Федерації у Києві із вимогою припинити блокування Кремлем імпорту українських товарів. Активісти переконані, що Росія навмисне бойкотує українських імпортерів та, таким чином, намагається тиснути та шантажувати нашу владу, щоб пришвидшити вступ України до Митного союзу.
Пікетники мають намір принести під стіни посольства ряд російських товарів та спалити їх на знак протесту проти штучного ігнорування імпорту українських товарів. Також активісти вимагатимуть від політиків врешті-решт почати відстоювання національних інтересів та застосувати адекватні санкції стосовно сторони, яка без жодних пояснень ініціює обмеження для України та шкодить українському імпорту, заблокувавши на 30 днів російські імпортні товари в Україні.
Пікетники триматимуть в руках гасла: "Геть політику з товарних відносин!", "Досить тиснути на імпорт!".
Голова ВК «НАСТУП» Руслан Секела зокрема зазначив, що "криза з імпортом, яка виникла в Україні із 14 серпня 2013 року, коли Митна служба РФ включила до переліку "ризикових" всіх без винятку українських імпортерів, засвідчує, що українська влада «висить на гачку» у Кремля, її використовують як маріонетку для досягнення своїх цілей, а український імпорт всього лишень виступив зручним механізмом для шантажу заради входження України до Митного союзу».
Секела також додав, що Росія вдається до притаманної їй практики тиску, адже коли не має вагомих аргументів для вступу до Митного союзу – наші сусіди зазвичай використовують стратегії залякування та нагнітання для отримання бажаного результату. Тут відомий вислів Хрущова «Мы вам покажем кузькину мать!» якнайкраще відображає ситуацію, що склалася.
«Конфлікт по імпорту – суто політичний. Він припиниться рано чи пізно. Але давайте в пилу політичних пристрастей не руйнувати економічних чинників, що працюють на Україну. Окрім того, вдаючись до економічного тиску, Росія порушує домовленості з Україною у галузі відмови від ядерної зброї. Економічним шантажем росіяни порушують умови Меморандуму про гарантії безпеки у зв`язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї», повідомив голова Київської міської організації ВК «НАСТУП» Роман Федчук.
Пікетники також мають намір звернутися до українців із закликами не купувати російських товарів, підтримуючи тим самим українських імпортерів, та вимагатимуть від політиків негайно почати захищати українські національні інтереси.

Прес-служба ВК «НАСТУП»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Відображаємо дохід від ...
Наступна новина: Почався новий раунд ...

КОМЕНТАРІ