— Протягом двох тижнів працівники кримінальної міліції у справах дітей міського відділу міліції займались її пошуками. Ситуацію ускладнювало те, що дівчинка не місцева і правоохоронцям важко було передбачити ймовірне її перебування. Коло зв’язків неповнолітньої було обмежене та відпрацьовано десятки разів — розповів старший оперуповноважений ВКМСД Віктор Смолич.
Четверо оперативників в буквальному сенсі слова пронишпорили всі закутки міста та району, місцеві ЗМІ поширили інформацію про зникнення дівчинки, та результату не було.
І от 9 серпня оперативники отримали інформацію про ймовірне перебування зниклої в одному із райцентрів сусідньої області. Капітан міліції Андрій Файфор та старший лейтенант міліції Роман Коробчук знайшли дівчинку в місті Хотин. Вона жила у випадкового знайомого, відпочивала і навіть не здогадувалась про те, що її розшукують. Додому мала намір повернутись в кінці місяця, оскільки потрібно було готуватись до школи. Правоохоронці того ж вечора привезли «загублену» до родичів.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: До Дня Незалежності ...
Наступна новина: У Львівській області ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов