Тернопільська міська рада в особі міського голови Сергія Надала, членів виконавчого комітету та депутатського корпусу висловлює щире співчуття родичам та близьким загиблих та надасть всю необхідну допомогу при транспортуванні та похованні.
Міська рада та жителі міста сумують з приводу смерті тернополян. Внаслідок аварії на автодорозі Тернопіль-Хмельницький загинули:
1.Сухінський Володимир Васильович, 1970 р.н., (водій мікроавтобуса)
2. Кекиш Марія Ярославівна, 1954 р.н.
3. Альховицька Галина Андріївна, 1956 р.н.
4. Александрова Ольга Сигізмундівна, 1958 р.н.
5. Демборинська Мирослава Іванівна, 1950 р.н.
6. Флекей Євгенія Романівна, 1950 р.н.
7. Хоптій Раїса Іванівна, 1956 р.н.
8. Раб Оксана Богданівна, 1970 р.н.
9. Раб Ігор Андрійович, 1992 р.н.
5 тіл загиблих доставлено в морг Хмельницької обласної лікарні (тел.(0382) 65-34-04, 65-43-22), 4 тіла доставлено в морг Волочиської районної лікарні (тел. (0384) 53-60-06).
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Львівській області у ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим