Одесити віддають перевагу Toyota, а львів'яни та кияни - Volkswagen

Одесити віддають перевагу Toyota, а львів'яни та кияни - Volkswagen

21.08.13 15:51 0 1126
Найпопулярнішими марками авто на вторинному ринку України є ВАЗ, Volkswagen і Opel. Але залежно від регіону уподобання автолюбителів істотно різняться. Так, наприклад, на заході країни більше люблять іномарки, а на сході - «вітчизняний автопром». Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши продажу б / у автомобілів в Україні.

Найпопулярнішою маркою авто на вторинному ринку у всіх регіонах є ВАЗ. При цьому в деяких областях кількість авто цього бренду в 5-7 разів перевищує число пропозицій найближчого конкурента. Так, Lada і Жигулі мають величезну популярність у Сумській, Луганській і Кіровоградській областях.

А от у Рівненській, Волинській та Чернівецькій областях позиції ВАЗа найслабші. Тут більше люблять Volkswagen. Старі авто цього бренду тут продають майже також часто, як і продукцію Волзького автомобільного заводу.

Що стосується вітчизняного виробника, то ці машини найчастіше продають на «батьківщині», в Запорізькій області. Тут уживана продукція ЗАЗ відвоювала друге місце на вторинному ринку, поступившись тільки ВАЗам. ЗАЗ також входить в першу п'ятірку найпопулярніших марок уживаних авто в Луганській і Кіровоградській областях.

За даними аналітиків Slando, середній вік старих авто на вторинному ринку України становить 14 років. Середня ціна - $ 8,5 тис. Найпопулярніші моделі - Daewoo Lanos, Chevrolet Aveo і ВАЗ 21099.

Зараз у базі сайту Slando зберігається близько 4,5 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них більше 330 тис. припадає на розділ «Транспорт».

Більш детальніше про самих популярних марках авто на вторинному ринку України дивіться в інфографіці.

Детальну статистику вторинного ринку авто по всіх регіонах країни в інфографіці ви можете знайти за посиланням http://infogr.am/Auto-in-Ukraine-0/.

Uzinform
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Наше підприємство ...
Наступна новина: Припинення платника ...

КОМЕНТАРІ