Судовий позов «регіоналки» до свободівця через допис у соціяльних мережах – спроба взяти під контроль інтернет-простір

Судовий позов «регіоналки» до свободівця через допис у соціяльних мережах – спроба взяти під контроль інтернет-простір

22.08.13 16:15 0 1229
Київська «Свобода» розцінює відкриття Печерським районним судом Києва провадження у справі за позовом одіозної «регіоналки» Інни Богословської до члена Київського міського комітету Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександра Аронця як спробу влади остаточно монополізувати весь інформаційний простір країни, додавши до підконтрольних владі ЗМІ ще й соціяльні мережі.

Нагадаємо, що Богословській не сподобався допис Олександра Аронця у соціяльних мережах «Фейсбук» та «Твіттер» про те, що під час однієї із сутичок у Верховній Раді вона вкрала натільний хрестик у народного депутата України Олега Гелевея. Відтак вона вимагає стягнення зі свободівця 250 тисяч гривень, а також спростування начебто недостовірної інформації, що, на її думку, міститься в дописі націоналіста.

«Єдине, що влада зараз не контролює, – це соціяльні мережі, де формується опозиційна громадська думка. Саме тому спершу одному «регіоналові» не сподобалося, що я його фотографую, після чого він піднімався до мене на балкон ВРУ і погрожував, а зараз уже иншій «біло-блакитній» не сподобався мій допис у «Фейсбуці» та «Твіттері». Богословська заявляє, що вона не крала хрестика, хоча і постраждалий Олег Гелевей, і инші свідки бачили це. Цей позов свідчить про те, що одіозна «регіоналка» впізнала себе у словах «відьма» і «мадам кастрюлькіна» і тепер вимагає через суд гроші та спростувань.

Ми повинні розуміти, що якщо «регіонали» закриють рота мені, присудивши неймовірні 250 тисяч гривень штрафу, вони зможуть закрити рота кожному, хто критично висловлюється про владу в Інтернеті, таким чином остаточно захопивши інформаційний простір в Україні. Що ж до самої ситуації з натільним хрестиком, то інформацію я взяв зі слів постраждалого Олега Гелевея, який разом з охороною тричі обшукав сесійну залу, після чого заявив у міліцію про крадіжку. Як відомо, наступного дня якимось дивом хрестик опинився у комуніста Зубчевського. Проте це лише опосередковано стосується мого допису, адже після тієї бурі повідомлень в Інтернеті Богословська була змушена повернути хрестик, і, ймовірно, зробила це у такий своєрідний спосіб, аби вберегти свою і так кволу репутацію. Тому я впевнений, що ми переможемо в цьому сумнівному судовому процесі», – прокоментував Олександр Аронець.

Судове засідання у цій справі призначено на 29 серпня 2013 року.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Юрій Сиротюк: «Через 22 ...

КОМЕНТАРІ