Галина Шатецька висловила слова вдячності міській владі за значну фінансову підтримку, яку вона постійно надає, та запросила учасників зустрічі взяти участь у заходах, які відбудуться у Луцьку з нагоди Дня незалежності України та Дня міста. Підопічних центру з прийдешніми великими святами привітав заступник директора департаменту соціальної політики Олег Главацький. Святкового настрою учасникам дійства додали пісні та вірші про Україну у виконанні самодіяльних артистів.
Працівники територіального центру соціального обслуговування разом зі своїми підопічними підготували до свята виставку декоративно-прикладного мистецтва, на якій було велике розмаїття вишивок та робіт із бісеру. На завершення частувань підопічні центру отримали продуктові набори.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Міняємо систему ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим