У 41-річного підприємця з Нетішина, Хмельницької області, виник конфлікт з місцевими жителями одного з сіл Острозького району. Конфлікт переріс в масову бійку, в ході якої підприємець дістав пістолет і вистрелив в обличчя 43-річному агроному одного з місцевих сільгосппідприємств.
Потерпілого доставили до Острозької ЦРЛ з пораненням очного яблука та повною втратою зору на ліве око. Згодом чоловіка направили на лікування до Рівненської обласної лікарні.
Правоохоронці встановили, що дозвіл на зброю у зловмисника був. Пістолет для відстрілу патронів гумовими кулями вилучили. Дану подію зареєстрували в ЄРДР. Відкрили кримінальне провадження за частиною 1 ст. 121 ККУ. Ведеться слідство.
СЗГ УМВС України в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Центр обслуговування ...
Наступна новина: «Ternopil Night Ride 2013» ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества