У Кузнецовську пройшов I Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді

28.08.13 18:03 0 1229
Кузнецовськ, 28 серпня 2013 року. У Кузнецовську (Рівненська область) пройшов I Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро». Участь у змаганнях взяли близько півсотні плавців з України та Росії, Азербайджану, Польщі та Білорусі.

«Дуже приємно, що у нашому турнірі взяли участь такі титуловані спортсмени як олімпійських чемпіон Сергій Фесенко та учасник Олімпійських ігор у Лондоні Дмитро Назаренко. Це свідчить про те, що рівень розвитку плавання в області зростає із кожним роком», - сказав президент Федерації плавання у Рівненській області Павло Сергєєв.

Спортсмени змагалися на трикілометровій дистанції. Змагання проходили в 12 вікових категоріях. Найстаршому учаснику змагань було 73 роки.

Переможцями у віковій групі 13 р. стали Василь Яцишин з Кузнецовська (23.47.77) та Влада Мазницька з Рівного (23.20.79). Серед спортсменів 14 років першість завоювали плавці з Рівного Михайло Петришин (26.09.71) та Аліна Рєзнік (23.20.55). У віковій групі 15-17 рр. перемогли Максим Баранчук з Кузнецовська (25.07.73) та Олександра Колеснік з Запоріжжя (23.07.39). Серед плавців 18-24 рр. першими фінішували Андрій Ясьов з Рівного (20.10.13) та Олена Кужелєва з Кузнецовська ( 22.56.54).

Переможцем у віковій групі 25-29 рр. став Леонід Ковальов з Київа. Він подолав дистанцію за 24.12.23. Серед плавців 30-34 рр. першими фінішували Дмитро Назаренко з Рівного (20.27.33) та Людмила Шеремет з Росії (33.02.96). У віковій групі 35-39 рр. переміг Назар Усаченко з Кузнецовська за 28.40.02. Серед спортсменів 45-49 рр. чемпіонами стали Ігор Кухарєв з Житомира (23.43.21) та Оксана Казимірська з Кузнецовська (37.35.63). У вікові й групі 50-54 рр. переміг чемпіон Олімпійських ігор 1980 р., член президії Федерації плавання України Сергій Фесенко з Києва. Він проплив дистанцію за 24.39.02. Серед плавців 55-59 рр. переміг Іван Давидюк з Рівного (37.38.93). У віковій групі 60-64 рр. першим фінішував Федір Пшеничний з Києва (33.62.64). Серед спортсменів 70-74 рр. чемпіонкою стала Валентина Нікіфорова з Нетішина (32.19.38).

Організатори змагань Федерація плавання у Рівненській області та ДП НАЕК «Енергоатом» нагородили переможців медалями та призами.