Олексій Сюткін та Олександра Степаненко виграли Кубок України з триатлону

29.08.13 08:06 0 798
Серед чоловіків найстабільніші та найкращі результати на етапах Кубку України продемонстрував черкаський триатлет Олексій Сюткін. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Як пише сайт НОК України, для перемоги йому вистачило 280 очок, які він набрав на двох стартах - етапах у Києві (коефіцієнт 2.0) та Дніпропетровську (1.0).

Лише шістьма балами поступився Антон Вітолін, якого можна назвати одним з головних відкриттів сезону. Чільну трійку лідерів замкнув переможець останнього етапу у Запоріжжі Сергій Курочкін - 250 балів.

У жінок беззаперечна перемога, а разом з нею і кубок, дісталася житомирянці Олександрі Степаненко.

Таким чином, вона, як і Сюткін, здобула ще й золоту медаль чемпіонату України на олімпійській дистанції, показавши абсолютний результат на внутрішній арені.

Степаненко набрала найвищу кількість балів серед усіх учасників - 426. В активі найближчої переслідувачки, триатлетки з Дніпропетровська Інни Рижих 320 пунктів, а у бронзової призерки Кубку України Ганни Абдулової - 286.
Попередня новина: Василь Ядуха: ...
Наступна новина: Фотохудожники з Чернівців ...