Чернівці: «Калинівський ринок» матиме новий великий паркінг для автомобілів

Чернівці: «Калинівський ринок» матиме новий великий паркінг для автомобілів

30.08.13 08:16 0 720
Чернівецька міська рада надала дозвіл КП «МТК «Калинівський ринок» на складання проекту відведення у постійне користування земельної ділянки за адресою вул.Калинівська, 13-В площею 5,0 га. На цій території буде облаштовано автоматизовану автомобільну стоянку для підприємців та відвідувачів ринку.

Нова велика автомобільна стоянка суттєво збільшить економічну ефективність «Калинівського ринку». Завдяки встановленню автоматизованих турникетів буде усунений «людський фактор» при оквиткуванні автомобілів, що унеможливить корупційні дії непорядних працівників. За підрахунками адміністрації «Калинівського ринку», новий паркінг приноситиме комунальному підприємству щорічний дохід у розмірі 9 млн. гривень. За свідченнями представників ринку «Добробут», нинішня, не облаштована належним чином парковка, «заробляє» лише 3 млн. грн.

Нинішня адміністрація МТК «Калинівський ринок» на чолі з Русланом Сербінчуком неодноразово доводила, що найбільше комунальне підприємство може працювати ефективно та приносити значно більше користі громаді міста. Тільки за перше півріччя 2013 року дохід підприємства склав на 15 мільйонів більше, ніж за аналогічний період 2010 року. Прогнозований заробіток поточного року складає понад 80 млн. гривень – для порівняння, у 2010 році ринок отримав лише 50 млн. грн. Нова автомобільна стоянка дозволить «Калинівському ринку» збільшити фінансування програм розвитку інфраструктури міста, серед яких: ремонт доріг та тротуарів, будівництво міського плавального басейну та реконструкція кінотеатру ім. Миколайчука.

Довідково:

Рішенням Чернівецької міської ради від 25.07.2013 №925 «Про зарахування до земель запасу земельної ділянки» зараховано земельну ділянку, площею 7,2710 га, яка розташована по вул. Калинівській, 13-В у м. Чернівцях, до земель запасу міста.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Завдяки ефективній ...

КОМЕНТАРІ