Хмельниччина: на Старосинявщині бюджетні надходження зростають завдяки діловій співпраці з платниками податків

Хмельниччина: на Старосинявщині бюджетні надходження зростають завдяки діловій співпраці з платниками податків

30.08.13 08:20 0 461
З початку року у Старосинявському районі до зведеного бюджету мобілізовано 12 мільйонів гривень, що на півтора мільйона гривень більше проти аналогічного періоду минулого року.

Це становить 114 відсотків доведених завдань. Загалом середньомісячні надходження складають понад 1.6 мільйона гривень.

До державного бюджету надійшло 1,4 мільйона гривень. Досягнуто виконання у повному обсязі бюджетних призначень надходжень державного бюджету, доведених Міністерством фінансів України, на 116 відсотків, відсотка, понад завдання зібрано майже 200 тисяч гривень.

Розрахункова база з надходжень до місцевого бюджету виконана на 114 відсотків. До місцевих бюджетів понад 10 мільйонів гривень, що більше аналогічного періоду минулого року на 1,8 мільйона гривень.

На обліку у відділенні об‘єднаної податкової інспекції перебуває 350 юридичних осіб, 460 фізичних особи – підприємці, також обліковано 10858 громадян-землевласників та 35 орендарів земельних ділянок

З метою легалізації господарської діяльності, упередження ухилення від оподаткування та збільшення надходження до бюджету проводиться роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання щодо легалізації трудових відносин, зокрема, проведено 8 публічних масових заходів з питань виплати заробітної плати та зайнятості населення. Також надруковано 4 матеріали на тему легалізації зайнятості у засобах масової інформації та здійснюється систематичний моніторинг місць можливого використання праці незареєстрованих найманих осіб.

«Проведені заходи дали позитивні результати. За звітний період зареєстровано 8 суб‘єктів підприємницької діяльності та 31 трудовий договір між підприємцями та найманими працівниками. У відносинах з платниками податків у нас переважає ділове взаєморозуміння і шанобливе ставлення, цьому зокрема сприяло створення Центру обслуговування платників податків та проведення численних заходів. Найпопулярніші з них – «круглі столи» та сеанси «гарячих ліній», усні та телефонні консультації, семінарські заняття та інші форми роз’яснювальної роботи»,- ділиться досвідом заступник начальника Красилівської ОДПІ - начальник Старосинявського відділення Надія Вікарська.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прокуратурою міста ...
Наступна новина: підсумки першого дня ...

КОМЕНТАРІ