Завдяки ефективній роз'яснювальній роботі працівників землевпорядної служби області найменше звернень до Держземагентства України надійшло від громадян з Рівненщини.

Завдяки ефективній роз'яснювальній роботі працівників землевпорядної служби області найменше звернень до Держземагентства України надійшло від громадян з Рівненщини.

30.08.13 08:17 0 551
Упродовж 7 місяців 2013 року до Держземагентства України надійшло 2357 звернень та скарг від громадян щодо вирішення проблемних питань у сфері земельних відносин, що на 143 звернення менше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. Цьому сприяла широкомасштабна роз’яснювальна робота, виступи керівників земельного відомства, його територіальних органів на телебаченні, радіо, у друкованих ЗМІ, систематичні зустрічі з громадянами безпосередньо на місцях.

Керівники Держземагентства України на особистому прийомі розглянули 92 звернення від фізичних осіб стосовно вирішення у правовому полі проблемних питань у сфері земельних відносин.

Найбільше звернень до Держземагентства України порівняно з іншими регіонами цього року надійшло з м. Києва – 483, Київської – 249, Харківської – 146, Дніпропетровської – 156, Одеської областей – 152 та АР Крим – 136 звернень.

Найменше звернень надійшло від громадян з Волинської – 12, Рівненської – 12, Чернівецької областей – 26 звернень.TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like809", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: «Калинівський ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ