Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій поповнився новими моделями обладнання

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій поповнився новими моделями обладнання

30.08.13 16:23 0 677
Для зручності платників податків оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. До переліку сертифікованих приладів додано ще 9 моделей.
Таким чином, всього користувачам касової техніки запропоновано 62 моделі реєстраторів, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.
Платники можуть обрати оптимальну для себе нову модель техніки або модернізувати наявний касовий апарат, приєднавши до нього відповідний модем.
Нагадаємо, що з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Для технічного переобладнання платникам встановлено перехідний період до 1 січня 2014 року. З цієї дати запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності.
На сьогодні власникам реєстраторів, які щоденно передають контрольно-звітну інформацію уже не потрібно накопичувати велику кількість первинних документів на паперовій стрічці. Вся інформація зберігається лише в електронному вигляді.
Фахівці Міндоходів закликають платників не відкладати переобладнання реєстраторів розрахункових операцій на останні дні.
З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html).
Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 02.08.13 №317.

Підготовлено інформаційно-комунікаційним відділом
ДПІ у м. Івано-Франківську Головного управління
Міндоходів в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ДПІ: Увага! Семінар!
Наступна новина: Завдяки ...

КОМЕНТАРІ