Зростання підтримки «Свободи» на Січеславщині спричинило хвилю провокацій

Зростання підтримки «Свободи» на Січеславщині спричинило хвилю провокацій

30.08.13 18:00 0 1186
Останнім часом на Січеславщині (Дніпропетровщина) посилилися провокації проти членів міських осередків Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та націоналістичної сили в цілому. Так, у ЗМІ з’явилася інформація, яку поширюють представники Комуністичної партії, про буцімто криваву бійку між націоналістами та комуністами, що відбулася 24 серпня в місті Кам’янському (Дніпродзержинську). А в Січеславі (Дніпропетровську) невідомі розповсюджують провокативні, брехливі листівки нібито від імени ВО «Свобода». Вочевидь, розгортання дискредитаційної хвилі провокацій щодо «Свободи» зумовило саме зростання підтримки націоналістів серед січеславців. Про це 30 серпня 2013 року заявив очільник обласної організації ВО «Свобода» Олександр Замковий.

Зазначимо, що 24 серпня в Кам’янськьому міський осередок ВО «Свобода» проводив на площі біля квіткового ринку святкування до Дня Незалежности України, на яке «завітали» комуністи. Пізніше стало очевидно, що представники КПУ прибули на святкування задля вчинення провокації. Їхні дії були продовженням сценарію влади з дискредитації «Свободи» та її активістів. Вочевидь, влада вдалася до таких дій, бо саме націоналісти не дали розгорнути прапори Партії регіонів під час офіційних урочистих заходів, які церемоніяльно проводили можновладці напередодні – в День Державного Прапора України.

Заступник голови Січеславської обласної організації ВО «Свобода» Максим Дорофєєв розповів подробиці спілкування з комуністами, яке провладні ЗМІ описали як «криваву бійку» у День Незалежности.

«Ми українською мовою пояснили тій червоній банді, що вони помилилися містом і часом, що тут українці святкують своє державне свято. Їм було запропоновано йти геть або розгортати свій «красний флаг», коли «Свободи» тут не буде. На жаль, української комуняки не розуміють. Після втручання правоохоронних органів свободівці довели свої заходи до завершення, а комуністи (всі, як один) побігли писати заяви в міліцію про нібито побиття і зламані ноги. Це викликає подив, бо всі розуміють: якби хлопці зі «Свободи» взялися серйозно за цих українофобів, то їм було би непереливки. Звичайна штовханина і словесна перепалка стали приводом для ініціювання прес-конференції КПУ із залучанням центральних телеканалів, щоби вкотре полити брудом свободівців», – повідомив Максим Дорофєєв.

Виконувач обов’язків голови Дніпропетровської міської організації ВО «Свобода» Кирило Дороленко додав, що наступного дня після прес-конференції комуністів і їхніх гучних заяв щодо «протидій свободівцям» у Січеславі з’явилися якісно зроблені кольорові листівки, які розповсюджують нібито від імени ВО «Свобода». На листівці – світлина та буцімто звернення Олега Тягнибока. Агітка надрукована шрифтами, що наслідують свободівську гарнітуру, та містить символіку організації. Текст несе в собі божевільні повідомлення, які суперечать програмним засадам партії, проте малопоінформованому населенню можуть здатися правдивими. Наприклад, у листівках містяться речення: «Зметемо з рідної землі усіх паразитів, які розмовляють Не рідною мовою, НЕ нашої віри, НЕ нашої крові» або твердження: «Земля Україні! Москалям – земля пухом!».­­

«Зрозуміло, що це політична провокація з боку наших опонентів, мета якої – дискредитувати свободівців в очах громадськости. Усі гасла та тексти побудовані недолуго та абсурдно, проте вони здатні збуджувати емоції та обурення в російськомовних січеславців, які мало обізнані з програмою ВО «Свобода» і складають враження про нас виключно з телеекранів чи таких недолугих провокативних листівок», – зазначив Кирило Дороленко.

«Нині ми маємо справу з намаганнями опонентів якось уповільнити стрімке зростання рейтингу націоналістів в Україні та хоч якимсь чином привернути увагу до змаргіналізованої та заплямованої злочинами партії комуністів. ВО «Свобода» вимагає публічного суду над комуністичним режимом та повної заборони комуністичної ідеології як злочинної та людиноненависницької. Рейтинг «Свободи» здобувається реальними справами, захистом прав українців у своїй державі, тому нашу силу – не спинити», – підсумував очільник Січеславської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Замковий.

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Завдяки ...
Наступна новина: З 1 вересня в Україні ...

КОМЕНТАРІ