У Волинській області кількість грошей, які можна перевозити через кордон – обмежена

У Волинській області кількість грошей, які можна перевозити через кордон – обмежена

31.08.13 09:06 0 492
Фізична особа незалежно від віку має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівки в еквіваленті не більше 10 тис. євро.

Якщо грошові кошти перевищують вказану суму, їх потрібно письмово задекларувати митному органу в повному обсязі. Також фахівцями митниці перевіряється підтвердження зняття готівки з рахунків у банках чи інших фінансових установах. Ці супровідні документи оформляються лише на різницю від максимально дозволеної суми на 30 календарних днів, починаючи з дня видачі.

Для фізичних осіб-нерезидентів дозволяється вивезення готівки понад 10 тис. євро, якщо ці кошти не перевищують письмово задекларованої ввезеної в Україну суми. В свою чергу юридичні особи декларують грошові кошти незалежно від суми на підставі відповідних касових документів. Щоправда, повноважний представник юридичної особи декларує готівку за її дорученням окремо від власних коштів. Таким чином він користується двома примірниками митної декларації.

Довідка: працівники Ягодинської митниці Міндоходів з початку року зафіксували 9 порушень митних правил на суму майже 160 тис. грн., саме через незнання громадянами та іноземцями правил переміщення валюти через митний кордон нашої держави.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ