На Тернопіллі зекономили на податку – переплатили штрафів і пені

На Тернопіллі зекономили на податку – переплатили штрафів і пені

31.08.13 09:43 0 686
Понад 1,3 млн. грн. штрафних санкцій і пені донараховано тернопільським підприємствам, які допустили порушення при обчисленні та сплаті податку на доходи фізичних осіб. Такі порушення були виявлені у результаті 81 перевірки суб’єктів господарювання – юридичних осіб. Про це повідомив заступник начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Василь Кравець.

За його словами, серед досить поширених помилок – несвоєчасне та неповне перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб, ненарахування та неперерахування до бюджету цього платежу з виплачених доходів громадянам за цивільно-правовими відносинами, методологічні помилки при заповненні „Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку” (форми 1-ДФ).

Так, 23 підприємствам, які своєчасно не перерахували до бюджету податок на доходи та мають борг по сплаті цього платежу, донараховано податку, штрафних санкцій та пені в сумі 965,8 тис. грн.

За матеріалами управління доходів і зборів з фізичних осіб

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ