На Хмельниччині виїзд обласної робочої групи з питань енергетики, транспорту інфраструктури та туризму до Деражні

На Хмельниччині виїзд обласної робочої групи з питань енергетики, транспорту інфраструктури та туризму до Деражні

31.08.13 08:51 0 541
На виконання у регіонах завдань і доручень керівництва держави щодо забезпечення енергетичної незалежності України, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Василя Ядухи у Деражнянський район здійснено виїзд обласної робочої групи з метою надання методичної допомоги з питань енергетики, транспорту, інфраструктури та туризму. Очолював групу начальник управління інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації – Володимир Вербановський.

З метою перевірки, контролю та надання методичної допомоги члени робочої групи відвідали Деражнянську центральну районну лікарню, Деражнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, Деражнянський НВК, ліцей №3, де тривають роботи щодо утеплення фасадів, крім того вже встановлено енергозберігаючі вікна за рахунок коштів Кіотського протоколу. На даних об’єктах оглянуто приміщення котелень та розглянуто питання переходу на твердопаливні котельні. Так, Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 є типовим прикладом комплексної котельні, де на даний момент наявна газова і твердопаливна котельні.

Окрім того, робоча група здійснила візит на: автовокзал, залізничний вокзал, відділення зв’язку та поштові відділення району, туристичні місця Деражнянщини. Окремо вивчили питання щодо легалізації роботи служб таксі, роботу райавтодору. Мова велася про стан доріг, дорожніх знаків, благоустрій придорожніх територій та автобусних зупинок та інші вкрай важливі питання району. У підсумку було вказано на шляхи вдосконалення роботи над описаними вище питаннями та окреслено шляхи модернізації об’єктів інфраструктури.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В результаті позовної ...

КОМЕНТАРІ