Хмельницька область: проведені пожежно-тактичні навчання на Хмельницькій АЕС

Хмельницька область: проведені пожежно-тактичні навчання на Хмельницькій АЕС

31.08.13 14:26 0 601
Дотримання правил пожежної безпеки на потенційно небезпечному об’єкті, а саме на атомній електростанції, вимагає суворої та підвищеної уваги з боку пожежно-рятувальних підрозділів. Основою безпечного гасіння пожежі в електроустановках під напругою є суворе дотримання організаційно-технічних заходів, а також свідома дисципліна учасників гасіння. Саме для цього періодично проводиться перевірка боєздатності підрозділів пожежно-рятувальної служби, взаємодії оперативного персоналу Хмельницької АЕС з оперативно-рятувальними підрозділами.

29 серпня 2013 року на Хмельницькій АЕС пройшли пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної пожежі. За тактичним задумом навчань в результаті пошкодження ізоляції силового кабелю в кабельному напівповерсі виникло його коротке замикання з загорянням та розповсюдженням вогню в будівлі блоку допоміжних споруд.

До місця умовної пожежі прибули оперативний черговий оперативно-координаційного центру державного пожежно-рятувального загону та черговий караул пожежної частини. Вогнеборці негайно приступили до гасіння пожежі та захисту суміжних приміщень. На час їх прибуття площа пожежі становила 55 кв.м.

Завдяки спільним оперативним діям рятувальників та персоналу атомної електростанції загоряння ліквідовано в найкоротші строки. Вогнеборці вкотре відпрацювали злагоджені дії між усіма аварійними службами станції під керівництвом штабу пожежогасіння. На завершення, керівництво навчань підбило підсумки роботи 7-ї та 8-ї державних пожежно-рятувальних частин міста Нетішина в аспекті забезпечення готовності до реагування на випадок виникнення аварійних ситуацій на атомній електростанції.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Володимир-Волинському ...

КОМЕНТАРІ