У Львівській області влада Жовківщини "відмиває" півтора мільйони гривень, закуповуючи вугілля для шкіл

У Львівській області влада Жовківщини "відмиває" півтора мільйони гривень, закуповуючи вугілля для шкіл

31.08.13 09:43 0 643
Депутат Львівської обласної ради свободівець Володимир Тістик звертатиметься до прокуратури з проханням з'ясувати законність дій тендерного комітету та управління освіти Жовківської райдержадміністрації Львівської области щодо проведення тендеру на закупівлю вугілля для шкіл. За даними депутата, в підсумку конкурсу управління освіти, молоді та спорту Жовківської РДА закупить вугілля за завищеною вдвічі ціною.

Під час проведення тендера на закупівлю кам'яного вугілля на 2013-2014 навчальний рік до тендерного комітету надійшли пропозиції кількох фірм. Найнижчі ціни запропонувало підприємство "Сузір'я" (м. Червоноград) (718 гривень за 1 тонну вугілля). Проте у зв'язку з формальними причинами цю фірму не допустили до тендерних процедур. Натомість у конкурсі перемогло ТОВ "Торговий дім "Світ СР", яке оцінило тонну вугілля вдвічі дорожче – у 1 440 гривень.

Цього року управління освіти, молоді та спорту Жовківської РДА планує закупити 1 965,4 тонни вугілля. Купуючи паливо за розцінками ТОВ "Торговий дім "Світ СР", управління переплатить 1 мільйон 419 тисяч 18 гривень.

З огляду на ці факти, депутат облради Володимир Тістик звертатиметься до Жовківської РДА та прокуратури Жовківського району для перевірки законности проведення тендерної процедури та правомірности дій управління освіти, молоді та спорту Жовківської РДА.

Нагадаємо, що 2 липня 2013 року управління освіти, молоді та спорту Жовківської РДА очолив Степан Лаврів.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На матч з "Таврією" ...
Наступна новина: На Тернопіллі зекономили на ...

КОМЕНТАРІ