У Білорусі висунули звинувачення чільному менеджеру з Росії

У Білорусі висунули звинувачення чільному менеджеру з Росії

31.08.13 16:58 0 595
Білоруські слідчі висунули кримінальні обвинувачення проти генерального директора російської компанії «Уралкалій» Владислава Баумгертнера. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За словами речника білоруського Слідчого комітету, на даний час перевіряють фінансові записи «Білоруської калійної компанії», колишнього спільного російсько-білоруського підприємства для збуту калійного добрива у світі.

Тим часом, представники російського посольства зустрілися із Баумгертнером і повідомили, що він «втомлений, але тримається добре».

Влада Білорусі заарештувала Баумгертнера, який був головою БКК, у понеділок в аеропорту Мінська після переговорів із прем’єр-міністром Білорусі Михайлом М’ясниковичем.

Слідчий комітет Білорусі заявив, що арештований разом із іншими співробітниками «Уралкалію», які працювали в Білоруській калійній компанії, створили злочинну схему, яка дозволяла їм виводити з Білорусі значні кошти. Як сказав речник Слідчого комітету Білорусі Павло Траулько, Владислава Баумгертнера арештували в Мінську не як керівника «Уралкалію», а як голову Наглядової ради ЗАТ «Білоруська калійна компанія». Якщо Баумгертнера визнають винними, йому може загрожувати до 10 років тюрми.

Перший віце-прем’єр уряду Росії Ігор Шувалов уже назвав арешт у Мінську «дуже дивними, неадекватними і не партнерськими діями».

Баумгертнер відомий тим, що на раніше оголосив про відмову «Уралкалію» від співпраці з Білоруською калійною компанією, яка була спільним російсько-білоруським підприємством для збуту калійного добрива у світі. Це призвело до глибокої кризи білоруського партнера в БКК, підприємства «Білоруськалій», вважають аналітики.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Аль-Каїда» взяла ...
Наступна новина: Олланд: рішення Лондона ...

КОМЕНТАРІ