Відтак, в кожній школі міста та області будуть знаходитись правоохоронці, які забезпечуватимуть громадський порядок та безпеку. Зокрема, поряд із навчальними закладами, що заходяться поблизу проїзної частини дороги нестимуть службу екіпажі працівників Державтоінспекції.
Також правоохоронці зустрінуться з учнями шкіл та відвідають усі підшефні інтернативні заклади області. Зокрема, начальник обласного управління міліції Василь Лазутко разом зі своїми підлеглими відвідає економіко-правовий ліцей міста Рівного та Олександрійську загальноосвітню школу-інтернат.
Зустрічі з учнями та їхніми вчителями відбудуться задля налагодження відкритого продуктивного діалогу, обговорення з підлітками важливих правових проблем, спрямування їх правосвідомої поведінки як у школі, так і поза нею. Адже такі заняття дають можливість працівникам органів внутрішніх справ поділитися своїми знаннями з учнями і вчителями, формувати в них розуміння ролі законів у житті, їх прав та обов’язків як громадян України.
СЗГ УМВС України в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Керівництво Львівської ...
Наступна новина: В Тернополі сергій Надал ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав