Підопічним львівського міського терцентру проведуть екскурсію музеєм Івана Франка

Підопічним львівського міського терцентру проведуть екскурсію музеєм Івана Франка

01.09.13 01:48 0 1166
Львів соціальний. На цьому тижні, 27 серпня суспільство вшановувало чергову річницю дня народження українського «каменяра» видатного українця, поета, письменника, публіциста Івана Франка.

З нагоди пам’ятного дня, тоді ж дідусям і бабусям Залізничного району працівники львівського міського терцентру провели зустріч-семінар присвячену його життєвому та творчому шляху. Зустріч пройшла у відділенні соціально-побутової реабілітації, що за адресою вул. Кирилівська, 3а.

А вже в четвер, 29 серпня літні львів’яни зможуть побувати на екскурсії у Львівському національному літературно-меморіальному музею ім. Івана Франка, що за адресою: вул. Івана Франка, 150/152.

— У Львівському музеї представлено життєпис Івана Франка. Крім хатнього устаткування (робочий кабінет і особисті речі) тут зберігаються майже всі перші видання творів, журнальний архів, архівні документи, фотографії, рукописи, матеріали, що стосуються його літературно-наукової, політичної і громадської діяльності. Саме, в ці дні, коли вшановується день народження цього видатного діяча, ми хочемо представити його життєвий в тій атмосфері, яка була буденної в роки життя, культорганізатор львівського міського терцентру Віра Костецька

Іван Франко народився 27 серпня 1856-го року в селі Нагуєвичі Дрогобицького повіту у Східній Галичині, поблизу Борислава, в родині селянина-коваля. Мати, Марія Кульчицька, походила із зубожілого українського шляхетського роду Кульчицьких, гербу Сас. Побачити та торкнутись аутентичних речей Івана Франка можна у будинку-музеї у селищі Криворівня, Верховинського району. У цьому будинку окрім Франка надовго зупинялись Леся Українка і Михайло Грушевський. Ще один музей Франка розташований у селі Лолин. У Калуші відкритий Музей-оселя родини Івана Франка. У Львові діє Національний літературно-меморіальний музей Івана Франка (в будинку письменника).

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львів: VI Міжнародна ...

КОМЕНТАРІ