У Чернівцях бюджет додатково отримав 21,6 млн. грн. податків

У Чернівцях бюджет додатково отримав 21,6 млн. грн. податків

02.09.13 09:55 0 553
Протягом восьми місяців цього року чернівецькі платники податків перерахували до Зведеного бюджету 654,0 млн. грн. Проти відповідного періоду минулого року збір платежів до зведеного бюджету збільшився на 21,6 млн. грн.

У структурі податкових надходжень зведеного бюджету найбільшу частку становлять надходження з податку на доходи фізичних осіб - 36,2 %., або 236,5 млн. грн., податку на додану вартість - 28,9 %, або 189,0 млн. грн., податку на прибуток - 12,9 %, або 84,7 млн. грн.

Найбільший приріст надходжень забезпечено по сплаті суб'єктами малого підприємництва єдиного податку - в 1,3 рази, або на 9,6 млн. грн. Загалом, платники єдиного податку сплатили цьогоріч 39,5 млн. грн. Друге почесне місце за приростом надходжень традиційно займає податок на доходи фізичних осіб, - порівняно з минулим роком бюджет додатково отримав 9,1 млн. грн. Суттєво зросли надходження податку на прибуток підприємств, які на 7 млн. грн. перевищили минулорічні

З початку року платникам податків відшкодовано 19,8 млн.грн. податку на додану вартість. Це поповнило обігові кошти платників - відшкодуванців та покращило їх фінансовий стан.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях щиро дякує чернівецьким бізнесменам за збереження позитивної динаміки податкових надходжень, високий рівень податкової культури, який дає можливість забезпечувати стабільне та прогнозоване наповнення бюджету.

Інформаційно - комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У День знань Віталій ...
Наступна новина: Повінь у Росії сягає піку

КОМЕНТАРІ