3 вересня о 8:12 на пункт зв’язку 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир надійшло повідомлення про пожежу, що сталася на території місцевого підприємства з обробки каменю.
По прибуттю рятувальників, вагончик повністю був охоплений полум’ям. Завдяки оперативним діям бійців ДСНС вже о 9:40 пожежу було ліквідовано. Вогнем знищено оздоблення стін, пошкоджено дах та перекриття. На сусідні споруди вогонь не перекинувся.
Працівників на території не було. Інші вагончики, що розташовані поруч, місцеві жителі поступово розбирали на метал. За однією із версій, займання почалось із дерев’яного оздоблення вагончика. Остаточна причина пожежі та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюється фахівцями.
У ДСНС у Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині відбудеться ...
Наступна новина: Українську Прем`єр-лігу ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання
Joseph Joseph: дизайн, який спрощує щоденну кухню