На Волині формують єдиний реєстр квартирного обліку

На Волині формують єдиний реєстр квартирного обліку

05.09.13 08:15 0 497
З метою формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, з січня цього року органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які ведуть квартирний облік громадян, проводять роботу зі збору відомостей про таких громадян за єдиною уніфікованою формою.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко повідомив, що держава має намір не тільки продовжувати реалізацію 5 програм пільгового житлового кредитування, але й розширити їхню дію. Аби передбачити орієнтовні обсяги фінансування цих програм, необхідно з’ясувати реальну кількість людей, які потребують поліпшення житлових умов.

«І досі, ще з радянських часів, головною ознакою такої потреби є квартирний облік. За десятки років ці черги ніхто не ревізував. На обліках і досі перебувають люди, які вже вирішили свої житлові питання чи виїхали за межі області, чимало й таких, що вже переселилися в інший світ. Єдиний державний реєстр - це, найперше впорядкування обліку тих, хто реально потребує поліпшення житлових умов і державної допомоги у цьому», - зазначив Олександр Башкаленко. Тільки за останній місяць на Волині завдяки ревізії обліку кількість черговиків з 17 тисяч зменшилася до 14,5 тисяч.

Під час наради зазначалося, що програмне забезпечення для формування реєстру отримав кожен орган, що веде квартирний облік. Однак, зі 153 його використовують лише 22. Реєстр уже сформовано у Любешівському, Ратнівському, Турійському районах, завершується робота у Володимир-Волинському, Любомльському, Іваничівському, Рожищенському та Шацькому районах.

Лише у серпні розпочали роботу Володимир-Волинська та Луцька міські ради. Найповільніше формується Реєстр в обласному центрі, оскільки тут зареєстровано 65% черговиків від загальної кількості громадян області, які перебувають на обліку.

Олександр Башкаленко доручив відповідним органам пришвидшити та вдосконалити роботу з формування Єдиного державного реєстру.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На «беушних» автівках ...
Наступна новина: В Луцьку скликається 45-а ...

КОМЕНТАРІ