У Чернігові розпочалася підготовка до Дня міста

У Чернігові розпочалася підготовка до Дня міста

05.09.13 08:12 0 408
Засідання першого оргкомітету з відзначення 70-річчя визволення Чернігова від фашистських загарбників і Дня міста провів міський голова Олександр Соколов.

Як поінформував начальник управління культури міськради Олег Васюта, до ювілейної дати у вересні в обласному центрі Чернігівщини пройде низка культурних і патріотичних заходів у рамках ХІ фестивалю "Чернігів – рідне місто моє".

Основне святкування відбуватиметься у вихідні – 21 та 22 вересня. Зокрема, на 21 вересня заплановано церемонію покладання квітів до братських могил у сквері імені Попудренка та на Меморіалі Слави, мітинг і проходження військових частин, урочистості в обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. Особливістю свята мають стати всеукраїнські патріотичні естафети воїнської слави, насамперед, "Слава визволителям України!" і "Перемога у кожному з нас". Символи естафет – прапор (площа полотнища понад 100 м. кв.), гільзу із землею українських міст – Чернігів прийме з Донецька і передасть Полтаві, днем визволення якої є 23 вересня.

Організатори святкування у Чернігові сподіваються, що окрасою урочистостей з нагоди 70-річчя визволення міста буде виступ Президентського духового оркестру, керівництво якого погодилося взяти участь у відзначенні ювілейної для чернігівців дати.

22 вересня в Чернігові пройде святковий ярмарок "З любов'ю до рідного міста!", під час якого свою продукцію представлять провідні підприємства міста й області.

За інформацією начальника управління стратегічного розвитку міста і туризму міської ради Бориса Атрощенка, участь у святкуванні Дня міста підтвердили представники міст-партнерів Чернігова, а також делегація Чернігівського земляцтва у Києві. Очікується приїзд 10 делегацій.

Міський голова закликав усіх причетних до організації свята відповідально поставитися до своїх обов'язків, аби урочистості пройшли на гідному рівні, запам'яталися як чернігівцям, так і гостям Чернігова. О.Соколов підкреслив, що під час урочистостей особлива увага має бути приділена ветеранам, а також представникам старшого покоління, які відбудовували Чернігів у післявоєнні роки. Щоб віддати шану ветеранам праці, у міському Палаці культури 19 вересня пройде святкова зустріч.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кременець приймає IX ...
Наступна новина: В Луцьку начальник відділу ...

КОМЕНТАРІ