Спортсмени з Чернівців вибороли три медалі на Чемпіонаті Європи з універсального бою

06.09.13 08:10 0 938
Чернівецькі спортсмени привезли три нагороди з юніорського Чемпіонату Європи U-20, який відбувся в російському місті Мединь. Відзначилися вихованці майстра спорту з рукопашного бою Руслана Адамовича та Івана Штефюка.

Ігор Лучак, який нещодавно виборов два «срібла» на Євро-2013 U-17, цього разу в боротьбі зі старшими суперниками став срібним призером у категорії 60 кг у класичному універсальному бою та лайт-контакті. У класиці Ігор поступився у фіналі чеченцю, а в легкому контакті – росіянину. У категорії 65 кг Олександр Григоращук здобув «бронзу» в класичному універсальному бою.

У звітному Євро-2013 взяли участь близько 200 спортсменів з 22 країн Європи. В активі збірної України 11 золотих, 8 срібних і 2 бронзові медалі та друге загальнокомандне місце після Росії.

Універсальний бій поєднує долання смуги перешкод, метання ножа, стрільбу з гвинтівки і рукопашний бій.