Про це поінформувала директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Наталія Гамкало.
Зазначимо, що виробництво фільму здійснювала програмна телекомпанія «LIONCEAU FILMS». У 2012 році зазначена телекомпанія, яку очолює H?l?ne Cases, отримала нагороду від Інституту Кіно і Культурної Індустрії Фінансування (IFCIC). Фільм розповідає про взаємовідносини між сином та батьком-диригентом.
Артисти філармонії на період зйомок стали справжніми кіноакторами, вперше відкривши для себе світ кіно з середини. Декому з музикантів довелось навіть попрацювати над французькою вимовою, оскільки у фільмі для них були відведені певні ролі. Зйомки пройшли на великому піднесені, взаєморозумінні та мистецькому натхненні.
В прокаті фільм з’явиться у 2014 році.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Прогнози російського банку ...
Наступна новина: Старрідж залишив ...
Креми для обличчя при псоріазі та інших шкірних ...
Поиск мастера онлайн: что нужно знать
Мешки для мусора оптом: как выбрать плотность, объём и рассчитать партию
Как выбрать компанию по организации переездов в реховоте
Трубка Oil Death Head від InSmoke — стильний дизайн та принцип вапорайзера