Про це натякнув головний тренер збірної України Майк Фрателло, якого цитує офіційний сайт Федерації баскетболу України.
"Навряд чи ми могли б витиснути більше з нашої стартової п’ятірки, просто тому, що суперник нам не дав цього зробити. Всі, хто вийшли на заміну, допомогли дуже сильно, ми відборолися на позиції третього-четвертого номерів", - сказав він.
"Саша Мішула, котрий замінив Пуха Джетера, теж допоміг, він закинув важливі м’ячі, Ігор Зайцев зробив ключові кидки. Макс Корнієнко і Слава Кравцов потужно боролися позаду і допомогли блоками, Кирило Натяжко теж грав з повною віддачею", - додав тренер.
За словами Фрателло, Забірченко, на якого дуже покладається сам Майк, дав команді потрібний імпульс.
"Нам пощастило, що Пух наприкінці зробив важливий прохід, і дав нам шанс на перемогу. Зараз головне залишити цю гру позаду і готуватися до Ізраїлю. Ми маємо бути як рій голодних бджіл, адже цей матч також обіцяє бути важливим", - зауважив він.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Депутати Волинської облради ...
Наступна новина: Індонезія: ісламісти ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов