Самі незвичайні будинки, які можна купити в Україні

Самі незвичайні будинки, які можна купити в Україні

06.09.13 11:38 0 2212
Шикарні вілли та дизайнерські споруди , які українці раніше бачили тільки в закордонних фільмах , поступово з'являються і в нашій країні. Так , аналітики сайту оголошень Slando зібрали добірку п'яти найбільш незвичайних приватних будинків , які виставлені на продаж .

5 місце

Замок на березі моря

У Севастополі , в 200 метрах від берега , побудований будинок у стилі середньовічного замку. Він має площу 500 м. кв. Будинок умовно поділений на дві половини. У першій знаходяться два гаражі на 3 машини , бібліотека і спортзал з тренажерами . У другій - камінні зали , п'ять спалень , п'ять ванних кімнат , робочий кабінет , їдальня , передпокій , чотири балкони та оглядові вежі. Ділянка в 16 соток обгороджений бутовим парканом , висотою 5 м. Будинок повністю автономний і продається разом з технікою і меблями. Вартість - $ 850 тис.

4 місце

Будинок у стилі хай- тек

У селі Гореничі , під Києвом , продається будинок , побудований в стилі хай- тек. Незважаючи на те , що він одноповерховий , його загальна площа становить 389 м. кв. У будинку є камінний зал , вітальня , п'ять спалень , бар , кабінет , і сауна з кімнатою відпочинку. Будинок продається повністю мебльованим . Ділянка - 20 соток. Ціна - $ 1 100 000.

3 місце

Будинок у стилі хай- тек з дахом - галявиною

У селі Застугна , під Києвом , будується котеджне містечко з незвичайними для України будівлями. Будинок площею 300 м. кв. з дахом , на якій росте трава , можна придбати за $ 360 тис.

2 місце

Будинок на воді

Жити в одному будинку , але в різних місцях можна , якщо купити будинок на плавучій платформі. Наприклад , у Києві продають споруду в 2,5 поверхи , що має 500 м. кв. площі , але при цьому все це плаває і його можна переміщати . Продавець вказує , « що проживаючи в такому будинку , є можливість користуватися всіма благами цивілізації і в той же час жити « на природі ». Влітку - плавання , катання на катері і скутері , прямо з дому ; взимку - сани , лижі , ковзани , знову ж , прямо з дому ». Вартість пропозиції - $ 400 тис.

1 місце

Будинок- замок у середньовічному стилі

В Одесі , на ділянці 20 соток розташувався ставок з рибками і лебедями , водоспад , а також три будівлі . Одне з них - вежа в три поверхи , висотою 25 метрів. Продавець стверджує , що дах , сходи , всі роботи по каменю і кування металу ручної роботи. Просять за цей будинок $ 350 000 .

Зараз у базі сайту Slando зберігається близько 4,5 млн приватних оголошень від українських інтернет -користувачів. З них більше 1,3 млн припадає на розділ «Нерухомість ».

Читайте також: Преимущества автоматических откатных ворот
Uzinform
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львові школа №18 ...

КОМЕНТАРІ