На Волині згідно з планом триває підготовка господарського комплексу до зими

На Волині згідно з планом триває підготовка господарського комплексу до зими

07.09.13 12:50 0 675
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко взяв участь у загальнодержавній селекторній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду.

Олександр Башкаленко доповів, що у процесі підготовки господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період немає ні відставань від графіку запланованих заходів, ні прогалин у фінансах чи організації робіт. Зокрема, у житловому фонді готовність опалювальних, водопостачальних систем становить близько 87%, на 13% більше запланованих відремонтовано покрівель (у зв’язку з аномальною липневою зливою). Комплексно підготовлено до зими 2712 будинків різних форм власності, що становить 89,3%.

У тепловому господарстві до роботи готові 97% котелень, 88% тепломереж. На підготовку затрачено 10,2 млн. грн. Майже 11 мільйонів гривень витрачено на виконання підготовчих та ремонтних робіт з водопостачання і водовідведення.

У дорожньо-мостовому господарстві капітально відремонтовано 86% запланованих вулиць та доріг. Підготовлено 94 одиниці спеціалізованої техніки. Заготовлено 90% посипкового матеріалу та реагентів.

На всі об’єкти соціальної сфери оформлені паспорти готовності.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ