В Івано-Франківську депутати вимагають від центральної влади захистити українських рибалок

В Івано-Франківську депутати вимагають від центральної влади захистити українських рибалок

07.09.13 10:36 0 715
Секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко підтримав акцію з вимогою змусити українську владу зайняти активну позицію у розслідуванні вбивства в Азовському морі мирних українських рибалок російськими прикордонниками

6 вересня 2013 року під стінами Івано-Франківської обласної державної адміністрації громадськість міста провела акцію протесту до української центральної влади з вимогою стати на захист на захист українців, які зазнали піратської атаки російських прикордонників у Азовському морі.

Як зазначили самі протестувальники мета їх акції – змусити українську владу припинити бездіяльність і зайняти активну позицію у розслідуванні вбивства в Азовському морі мирних українських рибалок російськими прикордонниками та домогтися притягнення усіх винних до відповідальності, а також звільнити громадянина України Олександра Федоровича, якого насильно утримує російська сторона.

До протестувальників долучилися депутати і секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко. Як сказав у своєму виступі до присутніх Микола Вітенко, позиція російської сторони у цьому питанні не є дивною, адже ця країна себе завжди поводить так агресивно, проте дивною є реакція української влади яка просто цинічно промовчала.

«Українських рибалок у мирний час просто вбили прикордонних сусідньої країни, і в той час коли б український президент та міністерство закордонних справ повинні всіляко захищати права українських громадян – ведуть себе пасивно та покірно російській стороні» - зазначив Микола Вітенко.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: "Говерла" підписала ...
Наступна новина: Василь Горон: ...

КОМЕНТАРІ