В Закарпатській області за вісім місяців Чопською митницею Міндоходів пропущено понад 1 млн. 837 тис. легкових автомобілів

В Закарпатській області за вісім місяців Чопською митницею Міндоходів пропущено понад 1 млн. 837 тис. легкових автомобілів

07.09.13 10:56 0 693
Власники цих автівок перетнули кордон в пунктах пропуску через «зелений коридор». Разом з тим, в Україні діє двоканальна система перетину митних пунктів пропуску - це спрощена система митного контролю, яка дає громадянам змогу здійснювати декларування, обираючи один з двох каналів проходу чи проїзду транспортними засобами особистого користування через митний кордон України.

Обрання "зеленого коридору" вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та свідчить про факти, що мають юридичне значення. Громадяни, які проходять (проїжджають) через "зелений коридор", звільняються від подання письмової митної декларації . Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов'язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України .

Канал, позначений символами червоного кольору ("червоний коридор"), призначений для всіх інших громадян. Обрання "червоного коридору" вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари підлягають письмовому декларуванню.

Фахівці Чопської митниці зауважують, що громадяни мають змогу самостійно обирати смугу для проходження митного контролю. Якщо громадянин помилково обрав «зелений коридор», то він повинен до початку митних формальностей повідомити про це посадову особу митниці. Після чого транспортний засіб буде переведено на смугу руху «червоний коридор» де й відбудеться стандартна процедура декларування.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Андрій Яворський: "Під ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ